Seventh kontinentaalvoodi

1,845.601,953.60

Elegantne ja luksuslik voodi, perfektne detail teie magamistoas. Muljetavaldavalt kõrge polsterdatud peats, mis on paigutatud metall- või puidust raamile, kiirgab väärikust ja aadellikku ilu. Majesteetlik romantilise puudutusega voodi loob eksklusiivse ja äärmiselt elegantse kontinentaalvoodi. Saadaval mitmes suurustes 140/ 160/ 180/ 200 cm, peats on kolmes kõrguses 130/ 150/ 180 cm (voodipõhja külge on kinnitatud 130 cm kõrgused voodipeatsid. Peatoed 150 ja 180 on ainult seinale kinnitatavad). Voodi on saadaval kahes puiduraamis: õlitud või lakitud tamm ja Chrome metallraamis.

Magic velvet-sametine kangas (100% PES). Martindale 60 000 / Polaris Kangas (100% PES). Martindale 60 000. Lai kangavalik, küsige lisainfot.

Teil on võimalus valida voodi ilma madratsita või madratsiga koos. Pakume erineva kõvadusega madratseid, igaüks saab valida endale sobiva variandi. Kodulehel on esitatud voodi hind ilma madratsita.

Kontinentaalvoodi konstruktsiooni oluliseks elemendiks on õige põhja valik. Meie pakume nii funktsionaalseid põhjasid hoiukonteineritega voodipesu jaoks kui ka  vedrustusega. Iga kontinentaalvoodi konstruktsiooni oluliseks teguriks on selle aluse viimistluse viis. Selles osas pakume kahte lahendust: täielikult suletud põhja kasutamist või voodijalgade varianti, mis tagab vahe põranda ja voodipõhja vahel. Arvestades kõiki vajadusi, loome voodi, mis vastab täielikult just teie nõudmistele.

Seotud tooted