Tellimuse vormistamine

  1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.
  2. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub, kui Ostja on 3 tööpäeva jooksul tellimuse eest tasunud 100% ulatuses või tellimisel toodete puhul 50 % ostusummast Veebipoe arvelduskontole. Seejärel saadame Ostjale tellimuses sisestatud e-posti aadressile ostu kinnituse.
  3. Ostja kohustub esitama tellimuse vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Müüja ei vastuta täitmisel Ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
  4. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
  5. Müüjal on õigus tellimus tühistada ja Lepingust taganeda, kui Ostja poolt ei ole laekunud tellimuse eest ostusummat 3 päeva jooksul.
  6. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−18.00)