Müügitingimused

ÜLDTINGIMUSED

(Üldised e-poe müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel).

  1.  Veebipoe DECORN.EE (edaspidi Veebipood) omanik on NDecor OÜ (registrikood 16246527).
  2. E-poe müügitingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi Leping), mis sõlmitakse interneti-poes DECORN (decorn.ee) kaupa telliva isiku (edaspidi Ostja) ning NDecor OÜ (edaspidi Müüja) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Ostja poolt ja tellimuse kinnitus on saadetud Ostja e-posti aadressile ning Ostja on toote eest ära tasunud.
  3. Veebipood jätab endale õiguse teha Lepingus ja hinnakirjas muudatusi või loobuda müügist, kui tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis.
  4. Decorn.ee koduleheküljel tellimust vormistades ning ettemaksu sooritades kinnitab Ostja, et ta on tutvunud kasutustingimustega ja on nendega nõus.

KAUBA JA- HINNAINFO

  1. Kõik hinnad Veebipoes on välja toodud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 22%.
  2. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.
  3. Ostetud toodetele lisandub transpordikulu.
  4. Müüjal on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale Tarbija poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Müüja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Ostjal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.
  5. Veebipoes kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. E-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.