Liberius keraamiline söögilaud

3,090.003,898.00

Mõõtmed: 200 × 100 × 75 cm

Sõõgilaud Liberius on kombinatsioon sinteritud keraamilisest kivist tööpinnast (sinteritud keraamilise kivi tööpind on eriti vastupidav kuumusele, kriimustustele ja plekkidele) ning muljetavaldavast alusraamist. See on ideaalne pakkumine suurte pereürituste jaoks. Suurepärane valik inimestele, kes hindavad kaasaegset disaini, kvaliteetset viimistlust ja laia materjalivalikut.

Liberiuse tööpind on valmistatud itaalia kvartsist, mille paksus on 5 mm, saadaval kahes kujundi variandis: ristkülik ja lääts. Töötasapinnad valmistatakse koos MDF-plaadiga (paksusega 25 mm) või klaasiga (paksusega 10 mm), 7 erinevas suuruses. MDF-plaat on standardse sirge servaga, värvitud pulbermeetodil mustaks värviks (9005) ja asetseb 12 mm kaugusel sinteritud servast. Samuti on saadaval teised MDF-plaadi värvid Ral Classicu värvipaletist. Klaas on saadaval kahes variandis: lõikega ja sirge. Saate valida endale sobivat tööpinda neljast struktuurikategooriast:

Esimeseks grupiks on töötasapinnad teralise struktuuriga.

Teine grupp on töötasapinnad mati struktuuriga.

Kolmas on poleeritud struktuuriga töötasapinnad.

Neljas on struktuuriga ja osakestega töötasapinnad.

Laud on saadaval ka väljatõmmatava töötasapinnaga, nii ristkülikukujulise kui ka läätsekujulisena. Väljatõmmatav töötasapind on saadaval ainult koos MDF-plaadiga. Valikus on kaks versiooni: laud ühe või kahe 45 cm laiuse lisaga.

Libeerius laua alus koosneb kahest tugevast ristuvast metalljalast. Standardkomplektatsioonis on pulbervärviga mustaks (9005) nähtava struktuuriga värviks Ral Classicu värvipaletist värvitud lauaalus. Siiski saate vajadusel valida mis tahes põhivärvi RAL Classicu värvipaletist.

Seotud tooted