Eighd kontinentaalvoodi

2,119.052,213.40

Voodi Eighd on range väljanägemisega, samas üsna elegantne. Sirged jooned ja lakooniline vorm ning suur valik kangaid loovad harmoonilise interjööri. Voodit võib komplekteerida tõstemehhanismiga pesukastiga. Saadaval mitmes suurustes 140/ 160/ 180/ 200 cm, peats on kahes kõrguses 130/ 150 cm. Voodi on saadaval kahes erinevas puiduraamis: õlitud või lakitud tamm.

Sametine kangas (100% PES). Martindale 60 000. Lai kangavalik, küsige lisainfot.

Teil on võimalus valida voodi ilma madratsita või madratsiga koos. Pakume erineva kõvadusega madratseid, igaüks saab valida endale sobiva variandi. Kodulehel on esitatud voodi hind ilma madratsita.

Kontinentaalvoodi konstruktsiooni oluliseks elemendiks on õige põhja valik. Meie pakume nii funktsionaalseid põhjasid hoiukonteineritega voodipesu jaoks kui ka  vedrustusega. Iga kontinentaalvoodi konstruktsiooni oluliseks teguriks on selle aluse viimistluse viis. Selles osas pakume kahte lahendust: täielikult suletud põhja kasutamist või voodijalgade varianti, mis tagab vahe põranda ja voodipõhja vahel. Arvestades kõiki vajadusi, loome voodi, mis vastab täielikult just teie nõudmistele.

Seotud tooted